Artık Daha Mükemmelsin!

Saç Düzleştirici ve Keratin Bakım Seti 2x100 ml

Dağınık ve taranırken sıkıntı yaşatan saçlarınızı düzleştirmek için Liviton’un sunacağı çok güçlü bir çözüm var. Saçlarınızı düzleştirmek ve onlara ışıltı kazandırmak için Liviton Professional Saç Düzleştirici ve Keratin Bakım Setini hemen kullanabilirsiniz.
260,00 TL

Besleyici Şeffaf Kaş Laminasyonu, Kaş Waxı

Kaş laminasyonu ve fırçası, şeffaf yapısıyla asla tortu, beyazlık ve kalıntı bırakmaz. Kaşları sabitler, kaldırır ve kullanıcılarımızın yorumuyla: “Gün boyu kusursuz kaş görünümü sağlar.”.
260,00 TL

Saç Maskesi 24 Bitkisel Yağ ile Pure Gold Serisi Altın 300ml

Liviton Professional Saç Maskesi 24 Bitkisel Yağ ile Pure Gold Serisi, saç bakımında benzersiz bir deneyim sunan bir üründür. İçeriğindeki doğal yağlar ve ekstratlar, saçlarınızı derinlemesine besler ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.
260,00 TL

24K Pure Gold Serisi Altın Saç Şampuanı 300ml

Sadece saçınızın değil, saç derinizin ve cildinizin bakım onarımında da destek veren Liviton Professional altın şampuan (tuzsuz şampuan), hiçbir zararlı kimyasal bileşeni formülünde barındırmaz!
210,00 TL

Şampuan ve Maske 24k Gold Serisi Saç Bakım Seti

Liviton Professional 24k Altın Maske ve 24k Altın Tuzsuz Şampuan, birbirini tamamlayan harika bir bakım setidir! Altın serisi, saçlarınıza dolgunluk ve yumuşaklık kazandırırken, içeriğindeki provitamin B5 ile saçınızın nem dengesini artırır.
500,00 TL 420,00 TL

Keratin & Bakım Sonrası 4 Level Saç Kremi 500ml

Liviton Professional Keratin bakım ürünleri, onarıcı bakım özelliğiyle saçınızın kaybettiği keratini geri kazandırır. Bu sayede daha sağlıklı, güçlü ve parlak saçlara kavuşursunuz.
200,00 TL

Keratin & Bakım Sonrası 3 Level Şampuan 500ml

Saçlarınızın daha sağlıklı, güçlü ve parlak görünmesini sağlar. Uzman dermatologlar saçınızı ve saç derinizi korumak için mutlaka keratin bakımı yapmanızı ve bunu da düzenli olarak yapmanızı tavsiye etmektedir.
200,00 TL

Violet Toz Açıcı 1000 gr

Liviton Professional uzmanlarının hazırladığı Violet Toz Açıcı, temiz ve kolay kullanımı kadar uygun fiyatıyla da yurtiçi ve yurtdışı pazarlarından yoğun ilgi görmektedir.
650,00 TL

Gray Toz Açıcı 1000 gr

Kuaförlerde rahatlıkla uygulanabilir. Kaliteli ve güçlü bir saç rengi açıcıdır. Her tip saça uygulanabilir, normal toz açıcılardan daha yavaş ve kontrollü açma yapmanızı sağlar.
650,00 TL

Mavi Toz Açıcı 1000 gr

Oksidanla birlikte kullanımında tozların uçuşmasını engelleyen formülasyonu, Liviton Professional Mavi Toz Açıcıyı muadillerinin önüne çıkarmaktadır. Dore yansımasız açma sağlar. Tam istediğiniz renk yoğunluğuna ulaşmanızı ve bu rengin uzun süre kendini korumasını sağlar.
590,00 TL

Yoğun Toz Açıcı Set 100 gr Toz Açıcı + 150 ml Oksidan

Yoğun complex bileşiminde hiçbir kimyasal madde bulunmaz ve bu sayede saç bakımınızın ömrü daha da uzar. Kimyasal maddelerin verdiği zararlı etkiler de saçınızdan bertaraf edilir.
100,00 TL

Yoğun Toz Açıcı Set 20 gr Toz Açıcı + 50 ml Oksidan

Liviton Proffessional, daha mükemmel saçlara sahip olmanız için hazırladığı yoğun renk açıcı set, OKSİDAN + TOZ AÇICI içeriğiyle sizlere ulaştırılır. “Yıpranmadan Açılan Saçlar” mottosuyla kullanımınıza sunulan ürün içeriği güçlü doğal amino asitlerle hazırlanmış yoğun komplexli bileşime sahiptir.
40,00 TL

10 Volume %3 Oksidan Krem 1000ml

Liviton Professional Oksidan saç boyası değildir, yalnız başına kullanılmamalıdır. Boya ile karıştırılarak saçın orijinal renk pigmentlerini boyama işlemine hazır hale getirir.
89,90 TL

20 Volume %6 Oksidan Krem 1000 ml

Saçlarınızı boya işlemine hazırlamanın ilk ve en önemli adımının oksidan kullanmaktır. Genellikle boya kutusu içinde tek kullanımlık paket halinde bulunurlar.
89,90 TL

30 Volume %9 Oksidan Krem 1000 ml

Kullandığınız Liviton Professional oksidanın volume derecesi, saç renginizin tonuna etki eder. Örneğin 30 volume oksidanın saç rengine etki derecesi yüzde 9, yani belirgin dereceli olacaktır. Bu rakamların daha da küçülmesi, saç renginizin açılma derecesini de azaltır.
89,90 TL

40 Volume %12 Oksidan Krem 1000ml

Kullandığınız Liviton Professional oksidanın volume derecesi, saç renginizin tonuna etki eder. Örneğin 40 volumlük oksidanın saç rengine etki derecesi yüzde 12, yani yüksek dereceli olacaktır. Bu rakamların daha da küçülmesi, saç renginizin açılma derecesini de azaltır.
89,90 TL

Yüz ve Vücut Scrub Peeling Kremi Çilek 300 ml

Liviton Professional Yüz ve Vücut Scrub Peeling Kremi Çilek 300 ml ile cildinizdeki, özellikle de yüzünüzdeki ölü deri kalıntılarını, ölü hücreleri ve fazla yağ tabakasını vs. soyabilir, cildinizi tazeleyebilirsiniz. Çilek formüllü Liviton Professional Scrub Peeling Kremi, doğal bileşenler ile zenginleştirilmiş ve çilek sayesinde daha canlı bir cilde kavuşmanız için formüle edilmiştir.
85,00 TL

Yüz ve Vücut Scrub Peeling Kremi Kayısı 300 ml

Kayısılı Liviton Professional Scrub Peeling Kremi, doğal bileşenler ile zenginleştirilmiş ve kayısı sayesinde daha taze bir cilde kavuşmanız için formüle edilmiştir.
85,00 TL

Yüz ve Vücut Scrub Peeling Kremi Avokado 300 ml

Taze bir cilde sahip olmanın en kısa ve etkili yolu yüz peelingi yapmaktır. Ne var ki peeling kremleri her cilde uygun olmayabilir ve bu yüzden dermatologlar, scrub kullanımını daha fazla tavsiye etmektedir.
85,00 TL

Mor Şampuan 500 ML Onarıcı Bakım Etkili Silver Şampuan

Mor şampuan olarak da bilinen Liviton Professional Silver Şampuan, turunculukların etkili bir şekilde azaltılmasını sağlayarak saçlarınıza muhteşem bir dönüşüm yaşatır. Sadece tek bir yıkama bile turunculukları %90 oranında azaltırken, kuaföre gitmeye gerek kalmadan mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.
260,00 TL
iyzico ile öde