Açıcı

Liviton Professional açıcı tozlar, kremler ve setler gibi çeşitli ürünleri, saçlarınıza temiz ve sağlıklı bir renk açma deneyimi yaşatır. Liviton Professional toz açıcıları, saç renginizi doğal tonlarda açarken, koruyucu ve besleyici özellikleriyle de onların sağlığını korur.

Göre sırala

Gray Toz Açıcı 1000 gr

Kuaförlerde rahatlıkla uygulanabilir. Kaliteli ve güçlü bir saç rengi açıcıdır. Her tip saça uygulanabilir, normal toz açıcılardan daha yavaş ve kontrollü açma yapmanızı sağlar.
650,00 TL

Mavi Toz Açıcı 1000 gr

Oksidanla birlikte kullanımında tozların uçuşmasını engelleyen formülasyonu, Liviton Professional Mavi Toz Açıcıyı muadillerinin önüne çıkarmaktadır. Dore yansımasız açma sağlar. Tam istediğiniz renk yoğunluğuna ulaşmanızı ve bu rengin uzun süre kendini korumasını sağlar.
590,00 TL

Violet Toz Açıcı 1000 gr

Liviton Professional uzmanlarının hazırladığı Violet Toz Açıcı, temiz ve kolay kullanımı kadar uygun fiyatıyla da yurtiçi ve yurtdışı pazarlarından yoğun ilgi görmektedir.
650,00 TL

Yoğun Toz Açıcı Set 100 gr Toz Açıcı + 150 ml Oksidan

Yoğun complex bileşiminde hiçbir kimyasal madde bulunmaz ve bu sayede saç bakımınızın ömrü daha da uzar. Kimyasal maddelerin verdiği zararlı etkiler de saçınızdan bertaraf edilir.
100,00 TL

Yoğun Toz Açıcı Set 20 gr Toz Açıcı + 50 ml Oksidan

Liviton Proffessional, daha mükemmel saçlara sahip olmanız için hazırladığı yoğun renk açıcı set, OKSİDAN + TOZ AÇICI içeriğiyle sizlere ulaştırılır. “Yıpranmadan Açılan Saçlar” mottosuyla kullanımınıza sunulan ürün içeriği güçlü doğal amino asitlerle hazırlanmış yoğun komplexli bileşime sahiptir.
40,00 TL
iyzico ile öde