Mavi Toz Açıcı 1000 gr

Oksidanla birlikte kullanımında tozların uçuşmasını engelleyen formülasyonu, Liviton Professional Mavi Toz Açıcıyı muadillerinin önüne çıkarmaktadır. Dore yansımasız açma sağlar. Tam istediğiniz renk yoğunluğuna ulaşmanızı ve bu rengin uzun süre kendini korumasını sağlar.
Bu Ürün: En geç 2 gün içinde kargoya teslim edilir.
590,00 TL
  • Saç rengi açma tekniklerinin tümünde  kullanılabilir.
  • Standart hızda açma yapmanızı sağlar.
  • Özel formülü sayesinde, toz yapmaz.
  • Tam istediğiniz renk yoğunluğuna ulaşmanızı sağlar, dore yansımasız açma sağlar.
  • İçeriğindeki bileşenler sayesinde saçınızın yıpranmasına izin vermez.
  • Yalnızca uygun oksidan ve ekipmanları ile beraber kullanılmalıdır.

Kaliteli ve güçlü bir saç rengi açıcıdır. Bireysel kullanım için uygundur ve kuaförlerde de rahatlıkla uygulanabilir. Her tip saça uygulanabilir, standart hızda açma yapmanızı sağlar. Liviton Professional Mavi Toz Açıcının kalıcılığı yüksektir ve uygulama sırasında saç bakımı da yapan ayrıca bir özelliği vardır.

Açma tekniklerinin tümünde  kullanılabilir. Kuaförlerin ve son tüketicinin kullanım alışkanlıklarına uygundur. Kullanımı kolay ve temizdir. Özel formülü sayesinde, toz yapmaz.

Oksidanla birlikte kullanımında tozların uçuşmasını engelleyen formülasyonu, Liviton Professional Mavi Toz Açıcıyı muadillerinin önüne çıkarmaktadır.

Dore yansımasız açma sağlar. Tam istediğiniz renk yoğunluğuna ulaşmanızı ve bu rengin uzun süre kendini korumasını sağlar.

 

Açma İşlemi Yaparken Saça Bakım Yapar

Boyalı veya boyasız saçlara uygulanırken, içeriğindeki bileşenler sayesinde saçın yıpranmasına izin vermez. Saçı güçlendirir ve daha sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlar. Yalnızca uygun oksidan ve ekipmanlar ile beraber kullanılmalıdır.

 

İçeriği:

Ammonium Persulfate, Potassium Persulfate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Sodium Metasilicate, Sodium Persulfate, Magnesium Stearate, Magnesium Carbonate, Sodium Lauryl Sulfate, Calcium Carboxymethyl Cellulose, Paraffinum Liquidum, Sodium Hexametaphosphate, Silica, Edta, Xanthan Gum, Carbomer, CI 51319


Liviton Professional Mavi Toz Açıcı saçlarınızı daha mükemmel yapmak için hazırlandı.

Ürün etiketleri
Mevcut yorumlar
thnaks
5
I have been a professional hairdresser for 12 years. But I have not come across such a good product. Thanks.
Galot Galot | 14.07.2023 00:14
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0/0)
Kendi görüşünü yaz
*
*
Kötü
Mükemmel
iyzico ile öde