Set

Liviton Professional Saç Bakım ve Onarım Setleri sadece bakım onarım sağlamakla kalmaz, saçlarınızın aşınan yapısının canlanmasına da yardımcı olur. Saçlarınızın bakım ve korunma ihtiyaçlarına komple bir çözüm sunan Liviton, zamana ve çevresel etkilere başkaldırmanıza olanak sağlar ve saçlarınızın daha parlak ve daha sağlıklın bir görünüm kazanmasının önünü açar.

 

Liviton Professional saç bakım ürünlerini birlikte kullanmak, her bir ürünün verimliliğini artırır.

Göre sırala

Keratin Bakım ve Acil Onarım Kiti (4 Ürün Bir Arada)

Liviton Professional saç bakım serisinde yer alan Keratin Bakım ve Acil Onarım Kiti, yorgun, yıpranmış, aşırı işlem görmüş saçlar için total bir bakımla hızlı onarım ve koruma sağlayan 4 ürünü tek pakette size ulaştırır. Hızlı sonuç alırsınız, saçlarınızdaki olumlu değişiklikleri ilk haftadan itibaren fark edebilirsiniz.
929,00 TL

Saç Bakım ve Onarım Seti + Eyebrow

Set olarak sunulan Liviton Professional saç bakım ürünlerine ek olarak Eyebrow ürünü de, sizin daha mükemmel görünmeniz için set içeriğine dahil edilmiştir. Liviton’un bitkisel ağırlıklı formülleriyle hazırlanan ürünler olduğu için birlikte kullanılmaları mükemmel sonuç verir.
960,00 TL 869,00 TL

Şampuan ve Maske 24k Gold Serisi Saç Bakım Seti

Liviton Professional 24k Altın Maske ve 24k Altın Tuzsuz Şampuan, birbirini tamamlayan harika bir bakım setidir! Altın serisi, saçlarınıza dolgunluk ve yumuşaklık kazandırırken, içeriğindeki provitamin B5 ile saçınızın nem dengesini artırır.
500,00 TL 420,00 TL

Mini Keratin Botox Set ve Level 3 Devam Şampuanı İkisi Bir Arada

Saç ve saç derinizin sağlığı için hazırlanan ürünleri kapsayan setin içeriği, Liviton’un hazırladığı destek ürünlerini kapsar. Bakım seti içinde After Keratin ve Bakım Şampuanı 3 Level 500 ml, Uygulama Öncesi Keratin Şampuan 100 ml, Keratin Jel 100 ml bulunmaktadır.
410,00 TL

Fırsat Paketi 2 Adet Keratin Set 500 ml After Keratin Set Hediye

Keratin bakım setinin saçlarınıza kazandırdığı sağlığı fırsata çeviren set! Miktarı artırılmış keratin bakım ürünleri…
799,00 TL

Keratin Bakım Tam Set

Sağlıklı saçların anahtarı olan tüm ürünler bu sette! Bakımsız ve cansız saçların, kaybolan ışıltınızın tüm ihtiyacına tek sette ulaşabilirsiniz.
1.499,00 TL

Saç Düzleştirici ve Keratin Bakım Seti 500ml

Liviton’un mucizevi saç bakım ürünlerine bir set içerisinde sahip olabilirsiniz. Saçlarınızın düzleştirme ve keratin bakım onarım ihtiyaçlarını, bitkisel complex formül ile gerçekleştirin.
1.300,00 TL

Saç Düzleştirici ve Keratin Bakım Seti 2x100 ml

Dağınık ve taranırken sıkıntı yaşatan saçlarınızı düzleştirmek için Liviton’un sunacağı çok güçlü bir çözüm var. Saçlarınızı düzleştirmek ve onlara ışıltı kazandırmak için Liviton Professional Saç Düzleştirici ve Keratin Bakım Setini hemen kullanabilirsiniz.
260,00 TL
iyzico ile öde