Saç Düzleştirici ve Keratin Bakım Seti 2x100 ml

Dağınık ve taranırken sıkıntı yaşatan saçlarınızı düzleştirmek için Liviton’un sunacağı çok güçlü bir çözüm var. Saçlarınızı düzleştirmek ve onlara ışıltı kazandırmak için Liviton Professional Saç Düzleştirici ve Keratin Bakım Setini hemen kullanabilirsiniz.
Bu Ürün: En geç 2 gün içinde kargoya teslim edilir.
260,00 TL
  • Set içinde “100 ml uygulama öncesi şampuan + 100 ml Jel keratin” bulunmaktadır.
  • Uygulamanın hemen sonrasında saçtaki yumuşaklığı, parlaklığı ve dolgunluğu görebilirsiniz.
  • Saçtaki etkisi 60-75 gün sürmektedir.
  • Ürün % 100 orijinaldir.  

Liviton Professional Saç Düzleştirici ve Keratin Bakım Setini hem düzleştirme için hem keratin bakım için kullanabilirsiniz. Bakım seti içinde “100 ml uygulama öncesi keratin şampuan + 100 ml Jel keratin” bulunmaktadır. Uygulamanın hemen sonrasında saçtaki yumuşaklığı, parlaklığı ve dolgunluğu görebilirsiniz. Saçtaki etkisi 60-75 gün sürmektedir.

Dağınık ve taranırken sıkıntı yaşatan saçlarınızı düzleştirmek için Liviton’un vereceği çok güçlü bir çözüm var. Dağınık saçlarınızı problem olmaktan çıkarmak için Liviton Professiona Saç Düzleştirici ve Keratin Bakım Setini hemen kullanabilirsiniz.

 

Saç Bakımında En İyi Sonuç İçin, Hayat Boyu Liviton

2X100 ml’lik saç düzleştirici ve keratin bakım setinin daha uzun kullanım için bir devam ürünü olan LİVİTON PROFESSİONAL SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ ve KERATİN BAKIM SETİ ile saç sağlığınızı korumaya devam edebilirsiniz.

Ürün % 100 orijinaldir.  Ambalajı açılmış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

Set İçeriği:

Uygulama Öncesi Şampuan 100 ml, Keratin Jel 100 ml

Bunları da inceleyebilirsin

Keratin & Bakım Sonrası 4 Level Saç Kremi 500ml

Liviton Professional Keratin bakım ürünleri, onarıcı bakım özelliğiyle saçınızın kaybettiği keratini geri kazandırır. Bu sayede daha sağlıklı, güçlü ve parlak saçlara kavuşursunuz.
200,00 TL

Keratin & Bakım Sonrası 3 Level Şampuan 500ml

Saçlarınızın daha sağlıklı, güçlü ve parlak görünmesini sağlar. Uzman dermatologlar saçınızı ve saç derinizi korumak için mutlaka keratin bakımı yapmanızı ve bunu da düzenli olarak yapmanızı tavsiye etmektedir.
200,00 TL
Kendi görüşünü yaz
*
*
Kötü
Mükemmel
iyzico ile öde