Keratin & Bakım Sonrası 3 Level Şampuan 500ml

Saçlarınızın daha sağlıklı, güçlü ve parlak görünmesini sağlar. Uzman dermatologlar saçınızı ve saç derinizi korumak için mutlaka keratin bakımı yapmanızı ve bunu da düzenli olarak yapmanızı tavsiye etmektedir.
Bu Ürün: En geç 2 gün içinde kargoya teslim edilir.
200,00 TL
  • Keratinin bakımının ardından saçlarınızı durulayacağınız onarıcı şampuan.
  • Saçınızın kaybettiği keratini geri kazandırır.
  • Yıpranmış, kuru ve kırılgan saçları onarırken, saçların nem dengesini korumaya yardımcı olur.
  • Keratin bakım ürünlerini saç düzleştirici olarak da kullanabilirsiniz.
  • Her saç tipi için uygundur ve düzenli kullanımda daha etkili sonuçlar verir.

Şampuan, sizi daha da mükemmelleştirmek için Liviton’la yeni formuna kavuştu.

Liviton Professional Keratin bakım ürünleri, saçlarınızın kaybettiği keratini geri kazandırır. Saçlarınızın daha sağlıklı, güçlü ve parlak görünmesini sağlar. Uzman dermatologlar saçınızı ve saç derinizi korumak için mutlaka keratin bakımı yapmanızı ve bunu da düzenli olarak yapmanızı tavsiye etmektedir.

 

Saçları Besler ve Güçlendirir

Liviton Professional Keratin bakım ürünleri, saç tellerine derinlemesine nüfuz ederek onları besler ve güçlendirir. Ayrıca saçlarınızın pürüzsüz, düz ve parlak bir görünüm kazanmasına da yardımcı olur

Liviton Professional Keratin bakım ürünleri saç düzleştirme işlemlerinde kullanıldığında ise saçları düzleştirirken, ısıya dayanıklı formülü sayesinde saç ve saç derinizi yüksek sıcaklıklara karşı da korur.

 

Keratin: Saçların oluşmasını, güçlü ve sağlıklı bir biçimde kalmasını sağlayan proteindir. Güneşin zararlı ışıklarından saçları koruyan yegane etken maddedir. Saçlarınızın yıpranmasına ve dökülmesine engel olur.

 

İçeriği:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocomide Dea, Cocomidoproly Betaine, Polyquarternium - 7, Glycerin, Parfum, Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Hexyl Cinnamal 

 

Saç sağlığınızı iyileştirmek için keratin kullanmalısınız.

Bunları da inceleyebilirsin

Saç Parfümü Amino Asit Complex 100ml

Saçlarınızın ihtiyacı olan nemi sağlayarak, kuruluk ve matlık gibi problemleri azaltır. Her kullanımda saçlarınızın canlanmasını ve doğal parlaklığını kazanmasını sağlar.
260,00 TL

Saç Düzleştirici ve Keratin Bakım Seti 2x100 ml

Dağınık ve taranırken sıkıntı yaşatan saçlarınızı düzleştirmek için Liviton’un sunacağı çok güçlü bir çözüm var. Saçlarınızı düzleştirmek ve onlara ışıltı kazandırmak için Liviton Professional Saç Düzleştirici ve Keratin Bakım Setini hemen kullanabilirsiniz.
260,00 TL

Şampuan ve Maske 24k Gold Serisi Saç Bakım Seti

Liviton Professional 24k Altın Maske ve 24k Altın Tuzsuz Şampuan, birbirini tamamlayan harika bir bakım setidir! Altın serisi, saçlarınıza dolgunluk ve yumuşaklık kazandırırken, içeriğindeki provitamin B5 ile saçınızın nem dengesini artırır.
500,00 TL 420,00 TL

Keratin & Bakım Sonrası 4 Level Saç Kremi 500ml

Liviton Professional Keratin bakım ürünleri, onarıcı bakım özelliğiyle saçınızın kaybettiği keratini geri kazandırır. Bu sayede daha sağlıklı, güçlü ve parlak saçlara kavuşursunuz.
200,00 TL
Kendi görüşünü yaz
*
*
Kötü
Mükemmel
iyzico ile öde