Keratin & Bakım Sonrası 4 Level Saç Kremi 500ml

Liviton Professional Keratin bakım ürünleri, onarıcı bakım özelliğiyle saçınızın kaybettiği keratini geri kazandırır. Bu sayede daha sağlıklı, güçlü ve parlak saçlara kavuşursunuz.
Bu Ürün: En geç 2 gün içinde kargoya teslim edilir.
200,00 TL
  • Şampuan sonrası kullanacağınız Keratin & Bakım Sonrası 4 Level Saç Kremi, saçınızın kaybettiği keratini geri kazandırır.
  • Yıpranmış, kuru ve kırılgan saçları onarırken, saçların nem dengesini korumaya yardımcı olur.
  • Keratin bakım ürünlerini saç düzleştirici olarak da kullanabilirsiniz.
  • Her saç tipi için uygundur ve düzenli kullanımda daha etkili sonuçlar verir.

Saçınızın keratin ihtiyacını karşılamak için durmaksızın çalışmaktayız. Liviton Professional Keratin bakım ürünleri, onarıcı bakım özelliğiyle saçınızın kaybettiği keratini geri kazandırır. Bu sayede daha sağlıklı, güçlü ve parlak saçlara kavuşursunuz.

Liviton Professional Keratin bakım ürünleri, saç tellerinize derinlemesine nüfuz ederek onları besler ve güçlendirir. Yıpranmış, kuru ve kırılgan saçları onarırken, saçların nem dengesini korumaya yardımcı olur.

 

İçeriği:

Aqua, Cetearly Alcohol, Cetrimonium Chloride, Ceteareth - 25, Phenoxyethanol, Paraftinum Liquidum, Polyquarternium - 7, Glycerin, Caprylyl Glycol, Parfum,  Hydrolyzed Keratin, Panthenol, Hexyl Cinnamal 

 

Keratin bakım ürünleri genellikle her saç tipi için uygundur ve düzenli kullanımda daha etkili sonuçlar verir.

Ürün etiketleri
Bunları da inceleyebilirsin

Saç Düzleştirici ve Keratin Bakım Seti 2x100 ml

Dağınık ve taranırken sıkıntı yaşatan saçlarınızı düzleştirmek için Liviton’un sunacağı çok güçlü bir çözüm var. Saçlarınızı düzleştirmek ve onlara ışıltı kazandırmak için Liviton Professional Saç Düzleştirici ve Keratin Bakım Setini hemen kullanabilirsiniz.
260,00 TL

Keratin & Bakım Sonrası 3 Level Şampuan 500ml

Saçlarınızın daha sağlıklı, güçlü ve parlak görünmesini sağlar. Uzman dermatologlar saçınızı ve saç derinizi korumak için mutlaka keratin bakımı yapmanızı ve bunu da düzenli olarak yapmanızı tavsiye etmektedir.
200,00 TL
Kendi görüşünü yaz
*
*
Kötü
Mükemmel
iyzico ile öde