Keratin

Keratin bakım ürünleri, saçlarınızın kaybettiği keratini geri kazandırır. Bu da saçlarınızın daha uzun süre sağlıklı kalmasını sağlar ve saçlarınızın daha kolay şekillendirilmesine olanak tanır. Aynı zamanda saçlarınızda oluşan kırıkları azaltır ve saç uçlarınızı korur. 

Göre sırala

Saç Düzleştirici ve Keratin Bakım Seti 2x100 ml

Dağınık ve taranırken sıkıntı yaşatan saçlarınızı düzleştirmek için Liviton’un sunacağı çok güçlü bir çözüm var. Saçlarınızı düzleştirmek ve onlara ışıltı kazandırmak için Liviton Professional Saç Düzleştirici ve Keratin Bakım Setini hemen kullanabilirsiniz.
260,00 TL

Saç Düzleştirici ve Keratin Bakım Seti 500ml

Liviton’un mucizevi saç bakım ürünlerine bir set içerisinde sahip olabilirsiniz. Saçlarınızın düzleştirme ve keratin bakım onarım ihtiyaçlarını, bitkisel complex formül ile gerçekleştirin.
1.300,00 TL

Keratin & Bakım Sonrası 4 Level Saç Kremi 500ml

Liviton Professional Keratin bakım ürünleri, onarıcı bakım özelliğiyle saçınızın kaybettiği keratini geri kazandırır. Bu sayede daha sağlıklı, güçlü ve parlak saçlara kavuşursunuz.
200,00 TL

Mini Keratin Botox Set ve Level 3 Devam Şampuanı İkisi Bir Arada

Saç ve saç derinizin sağlığı için hazırlanan ürünleri kapsayan setin içeriği, Liviton’un hazırladığı destek ürünlerini kapsar. Bakım seti içinde After Keratin ve Bakım Şampuanı 3 Level 500 ml, Uygulama Öncesi Keratin Şampuan 100 ml, Keratin Jel 100 ml bulunmaktadır.
410,00 TL

Fırsat Paketi 2 Adet Keratin Set 500 ml After Keratin Set Hediye

Keratin bakım setinin saçlarınıza kazandırdığı sağlığı fırsata çeviren set! Miktarı artırılmış keratin bakım ürünleri…
799,00 TL

Keratin Bakım Tam Set

Sağlıklı saçların anahtarı olan tüm ürünler bu sette! Bakımsız ve cansız saçların, kaybolan ışıltınızın tüm ihtiyacına tek sette ulaşabilirsiniz.
1.499,00 TL
iyzico ile öde