RSS

Blog

Mükemmel Cildi Arzulayanlara
Yüzünü her gün yıkıyorsun ve nemli tutuyorsun ama neden bir türlü o sivilcelerden kurtulamazsın? Cildin neden istediğinden daha çok korunma eğiliminde oluyor? Çeşitli cilt bakım ürünleriyle ilgili abartılı reklam bombardımanına tutulmak yeterince kötü, ayrıca haber akışında çeşitli ürünleri ve güzellik araçlarını öne çıkaran birçok güzellik etkileyicisini de görüyorsun. Pekiyi gerçekten temiz bir cilde sahip olmak için ne gerekiyor? Pürüzsüz bir cilt için ipuçları arıyorsan doğru yerdesin…
Hayata Taze Bir Başlangıç, Peeling
Peeling, iyi bir cilt bakımı rutininin en önemli parçalarından biridir. Bu cilt bakımı adımını kendin için sıkıcı hale getirdiysen, düzenli olarak peeling yapmanın birçok nedeni olduğundan, peeling uygulamasını geliştirmenin zamanı gelmiştir.
Kaş Laminasyonu Hakkında Her Şey
Bu makale, kaş laminasyonuyla ilgili her şey için ayrıntılı rehberin olmak içindir! Laminasyon nedir, nasıl çalışır, ne tür bir bakım sonrası bakım gerekir ve laminasyondan önce bilmek isteyebileceğin diğer her şeyi senin için hazırladık.
Saç Parfümü, Dünyanın Merkezine Seni Koyacak Kadar Etkilidir
Geleneksel parfümlerden farklı olarak saç parfümleri daha düşük alkol içeriğiyle formüle edilmiştir. Bu da onları saça doğrudan uygulamaya uygun ve güvenli kılar. Bu enfes karışımlar aromatik notalar, doğal yağlar ile bağlanmıştır ve artık saçlarının her telini beslemekle kalmayıp aynı zamanda güzel koku veren bakım malzemeleriyle de doludur.
Saç Parfümü, Mükemmel Bir Sevgililer Günü Hediyesidir
Yılın özel zamanları, sevgiline verdiği önemi göstermesi açısından önemlidir. Fakat genç çiftler için sevgililer günü, yılın geri kalanından da önemlidir, özeldir, çünkü romantiktir. Bu romantizmi değerli bir şekilde daha da anlamlandıracak hediye alternatiflerinin başında ise belki bir bakım ürünü, belki güzel bir koku gelir.
Saçlarını Şehrin Tozu Dumanından Korumalısın
Metropol hayatında ortalama bir insan hayatı çok fazla olumsuz çevre etkisine maruz kalır. Böyle bir ortamda saçların ve saç derinin kirlilik, duman, trafik ve diğer birkaç çevresel stres etkeni gibi sert çevresel unsurlara maruz kalmaması imkansızdır. Bunlar önemsiz gibi görünse de saç derinde ve saçlarında biriken, zamanla da büyüyen sorunlara neden olabilir.
Şampuan Seçimi Saçının Kaderini Değiştirir
Saç tipine uygun şampuanı seçmesen bile saçların çok büyük hasar almaz ama doğru şampuanı bulursan, dolgunluk ve parlaklık kazandıracak şansı saçlarına vermiş olacaksın. Saçlarına, en doğru şampuanı seçmek için nelere dikkat etmen gerektiğini senin için hazırladık.
Fark Yaratan Sağlıklı Saçlar İçin Bilmeniz Gerekenler
Duş sonrası saçlarını doğal olarak kurumaya bırakman, saçlarının nem dengesini korumanı destekler. Saç kurutma makinesi kullanmak saçlarına zarar verebilir. Zorunlu olarak kullanacaksan da, yüksek sıcaklıkta kullanmamaya dikkat etmelisin. Sağlıklı beslenmeye de dikkat etmelisin, yiyecek ve içeceklerin saç derisinin nemine etki ettiği belirlenmiştir.
Kozmetik Ürün İçeriklerindeki Zararlı Maddeler Nelerdir? Sen, Doğal Bileşenleri Tercih Etmelisin!
Saç ürünleri söz konusu olduğunda çoğumuz, şampuanlarımızın içeriğindeki kötü bileşenlerin zararlı yan etkilerinden endişe etmiyor, hâlâ istenen kısa vadeli etkiyi elde etmeye odaklanıyoruz. Şampuanların içerik bileşenlerini kontrol etmemenin, onları daha az tehlikeli hale getireceğini zannediyoruz.
Keratin Bakımı Diye Bir Mucize Var…
Keratin tedavisi tam olarak nedir? Keratin bakımı yaptırmaya değer mi? Bu kapsamlı yazımız, keratin tedavilerinin artıları ve eksilerinden potansiyel yan etkilerine kadar tüm sorularını yanıtlamak için hazırlanmıştır.
iyzico ile öde