Hakkımızda

DON'T HIDE YOUR DREAMS

TRUST IN YOUR HAIR


              

Liviton Kozmetik 2010 yılından bu yana sağlıklı ve bakımlı saçlarınızı size kazandırmak için ar-ge’sini geliştiriyor. Yüzde yüz yerli sermaye ile yoluna devam ederken dinamizmini, tüm dünyadaki müşterilerinden alıyor.

 

Yenilikçi yapısı ile kozmetik sektörüne sürekli daha farklı ve daha kaliteli ürünler kazandırmayı misyon edinip, saç bakım ve saç düzleştirme ürünleriyle bütün hakim pazarlarında öne çıkıyor. Kurulduğu günden bu yana Liviton adı altında çalışmalarına devam eden şirket, aynı isimle hazırladığı ürünlerinin bayi ve satış ağını sürekli büyütürken, tedarik zinciri ve pazarlama faaliyetlerini de ivmelendirerek devam ettiriyor.

 

Bu başarıda, saçların uzama hızını 2 katına çıkaran Altın Şampuanın katkısı büyük rol oynuyor. Liviton kozmetik, kendi buluşu olan Altın şampuan ile sektörünü de dizayn ediyor. Uzun bir sürece yayılan ar-ge çalışmaları neticesinde, sektör lideri olmak için hazırladığı Pure Gold 24K Altın Şampuan ile mükemmel saçların formülünü vererek vitrine çıkıyor. Üstelik, dünyadaki tüm hâkim pazarlarında. Aynı biçimde Liviton Kozmetik’in saç bakım ürünleri de tüketicilerden büyük ilgi görüyor. Keratin & Bakım serisi, muadili olarak görünen ürünlerden çok farklı formülasyonu sayesinde, saçları sürekli daha da sağlam ve bakımlı hale getiriyor. Ürün gerek müdavimleri gerekse online pazardaki müşterilerinden, sadece tam puanlı değerlendirmeler alıyor.

 

Saçlara hak ettiği özeni gösterme hedefi, Liviton değerleri etrafında üretiminin sürmesine ilham oluyor. Liviton Kozmetik’in şirket değerleri güvenilirlik, müşteri odaklılık, yenilikçilik, dinamizm, akılcılık, verimlilik olarak ifade ediliyor.

 

Liviton, müşterilerinin olduğu kadar yaşadığımız dünyanın da yaşam kalitesine katkıda bulunmak adına üretim süreçlerini sürekli optimize ediyor. Gelecek nesillere daha yaşanılır bir dünya bırakmak için doğal yaklaşımı benimsiyor. Üretim süreçleri ile ürünlerinde sağlıklı hammaddeler kullanmaya öncelik vermeyi taahhüt ediyor.

 

Liviton Kozmetik, tüm tüketicilerin saç ve saç derisinin sağlığını korumaya dönük Liviton ürünlerine ulaşması için yaygın bir biçimde tanıtımlarını sürdürüyor. Bu bağlamda etiketlendirdiği ürünlerini, üstün kalitesine uygun fiyat politikasıyla vitrine çıkarıyor.

 

Artık daha mükemmelsiniz…

Saçınızın kaderini zaman kaybetmeden değiştirin. Sadece canlı ve güzel saçlarınız değil, saçınızın hoş kokusu da artık sizi bir adım öne çıkarıyor. Liviton’la saçlarınız her zamankinden canlı, parlak ve hoş görünürken siz de daha mutlusunuz.

 

Liviton Kozmetik uzmanları saçlarınızı korumak için her geçen gün daha fazla çalışıyor. Güzelliğinizin başlangıç noktası olan saç ve saç derinizin sağlığını korumak için en doğru çözümleri hazırlayan Liviton’la artık daha mükemmelsiniz!

iyzico ile öde