Violet Toz Açıcı 1000 gr

Liviton Professional uzmanlarının hazırladığı Violet Toz Açıcı, temiz ve kolay kullanımı kadar uygun fiyatıyla da yurtiçi ve yurtdışı pazarlarından yoğun ilgi görmektedir.
Bu Ürün: En geç 2 gün içinde kargoya teslim edilir.
650,00 TL
  • Normal toz açıcılardan daha yavaş ve kontrollü açma yapmanızı sağlar. Böylece yapılan işlemin kalıcılığı ve kalitesi artar.
  • Özel formülü sayesinde, toz yapmaz.
  • Saç rengi açma tekniklerinin tümünde  kullanılabilir.
  • Tam istediğiniz renk yoğunluğuna ulaşmanızı sağlar, dore yansımasız açma sağlar.
  • İçeriğindeki bileşenler sayesinde saçınızın yıpranmasına izin vermez.
  • Yalnızca uygun oksidan ve ekipmanları ile beraber kullanılmalıdır.

Liviton Professional uzmanlarının hazırladığı Violet Toz Açıcı, temiz ve kolay kullanımı kadar uygun fiyatıyla da yurtiçi ve yurtdışı pazarlarından yoğun ilgi görmektedir.

 

Açma tekniklerinin tümünde  kullanılabilir. Her tip saça uygulanabilir, normal toz açıcılardan daha yavaş ve kontrollü açma yapmanızı sağlar. Böylece yapılan işlemin kalıcılığı ve kalitesi artar. Ayrıca, kullanım sırasında ince telli saçların yıpranmasına izin vermez.


Özel formül sayesinde, toz yapmaz. Oksidanla birlikte kullanımında etrafta tozların uçuşmasını engelleyen formülasyonu, Liviton Proffessional Violet Toz Açıcıyı muadillerinin önüne çıkarmaktadır.

 

Dore yansımasız açma sağlar. Tam istediğiniz renk yoğunluğuna ulaşmanızı ve bu rengin uzun süre kendini korumasını sağlar.

 

Açma İşlemi Yaparken Saça Bakım Yapar
Boyalı veya boyasız saçlarınıza uygulanırken, içeriğindeki bileşenler sayesinde saçlarınızın yıpranmasına izin vermez. Saçı güçlendirir ve daha sağlıklı saçlara sahip olmanızı sağlar.

 

İçeriği:

Ammonium Persulfate, Potassium Persulfate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Sodium Metasilicate, Sodium Persulfate, Magnesium Stearate, Magnesium Carbonate, Sodium Lauryl Sulfate, Calcium Carboxymethyl Cellulose, Paraffinum Liquidum, Sodium Hexametaphosphate, Silica, Edta, Xanthan Gum, Carbomer, CI 51319

 

Liviton Proffessional Violet Toz Açıcı, saçlarınızı daha mükemmel yapmak için hazırlanmıştır.

 

Yalnızca uygun oksidan ve ekipmanları ile beraber kullanılmalıdır.

Mevcut yorumlar
Thanks
5
I have been a professional hairdresser for 12 years. But I have not come across such a good product. Thanks.
Galot Galot | 14.07.2023 00:14
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0/0)
Kendi görüşünü yaz
*
*
Kötü
Mükemmel
iyzico ile öde