Yoğun Toz Açıcı Set 100 gr Toz Açıcı + 150 ml Oksidan

Yoğun complex bileşiminde hiçbir kimyasal madde bulunmaz ve bu sayede saç bakımınızın ömrü daha da uzar. Kimyasal maddelerin verdiği zararlı etkiler de saçınızdan bertaraf edilir.
Bu Ürün: En geç 2 gün içinde kargoya teslim edilir.
100,00 TL
  • Doğal amino asitlerle hazırlanmış yoğun complex bileşime sahiptir.
  • Doğal içeriği sayesinde saç bakımınızın ömrü daha da uzar.
  • Kullanım esnasında akma, taşma, köpürme, topaklanma yapmaz.
  • Tek kullanımlıktır ve tüm kullanıcıların saç tipine rahatlıkla uygulanabilir.

Liviton Proffessional’ın kadınların daha mükemmel saçlara sahip olması için sunduğu yoğun renk açıcı set, OKSİDAN + TOZ AÇICI içeriğiyle sizlere ulaştırılır. “Yıpranmadan Açılan Saçlar” mottosuyla kullanımınıza sunulan ürün içeriği güçlü doğal amino asitlerle hazırlanmış yoğun komplexli bileşime sahiptir.

 

Saçınızı Kurutmadan Açar
Yoğun complex bileşiminde hiçbir kimyasal madde bulunmaz ve bu sayede saç bakımınızın ömrü daha da uzar. Kimyasal maddelerin verdiği zararlı etkiler de saçınızdan bertaraf edilir. Yoğun Toz Açıcı Set saçınızı yıpratmadan istenilen tona kadar açma işlemi yapar. Liviton Professional Toz Açıcı Set içeriğindeki özel formülü sayesinde  saçınızı yıpratmadan ve kurutmadan açar.
Liviton Professional Toz Açıcı Set’in krem yapısı sürüm ve uygulama kolaylığı sağlar. Kullanım esnasında akma, taşma, köpürme, topaklanma yapmaz.

Tek kullanımlıktır ve rahatlıkla uygulanabilir.

 

Kutu İçeriği

100 gr Toz Açıcı  paketi, 30 Volume %9 Oksidan Krem 60 ml

Kendi görüşünü yaz
*
*
Kötü
Mükemmel
iyzico ile öde