Yüz ve Vücut Scrub Peeling Kremi Avokado 300 ml

Taze bir cilde sahip olmanın en kısa ve etkili yolu yüz peelingi yapmaktır. Ne var ki peeling kremleri her cilde uygun olmayabilir ve bu yüzden dermatologlar, scrub kullanımını daha fazla tavsiye etmektedir.
85,00 TL
  • Uygulama bölgesindeki ölü hücreleri, ölü deri kalıntılarını, fazla yağı temizler, pürüzsüz bir cilt meydana çıkarır.
  • Cildinizin, hava koşullarından dolayı görebileceği çatlama gibi zararları engeller ve yumuşak bir cilt ortaya çıkarır.
  • Cildinize ışıltılı, parlak bir görünüm kazandırır.
  • Ölü hücrelerden arınmış cildiniz canlı bir görünüm kazanır
  • Scrub, peeling kremlerine göre genel kullanıma daha uygun ve zarar verme olasılığı daha düşük arındırıcı kremdir.

 

Taze bir cilde sahip olmanın en kısa ve etkili yolu yüz peelingi yapmaktır. Ne var ki peeling kremleri her cilde uygun olmayabilir ve bu yüzden dermatologlar, scrub kullanımını daha fazla tavsiye etmektedir. Yine de scrub kullanımı da bir çeşit peeling uygulamasıdır diyebiliriz.

Liviton Professional Yüz ve Vücut Scrub Peeling Kremi Avokado 300 ml ile cildinizdeki, özellikle de yüzünüzdeki ölü deri kalıntılarını, ölü hücreleri ve fazla yağ tabakasını vs. soyabilir, cildinizi tazeleyebilirsiniz. Avokado formüllü Liviton Professional Scrub Peeling Kremi, doğal bileşenler ile zenginleştirilmiş ve Avokado sayesinde daha canlı bir cilde kavuşmanız için formüle edilmiştir.

 

Scrub Kullanımı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uygulama yapacağınız bölgeye 1 dakika boyunca, parmak uçlarınızla yuvarlak masaj hareketleriyle scrubı yaymalısınız. 5 dakika bekledikten sonra ise bol su ile uygulama bölgesini, scrub kalıntısı tamamen çıkacak şekilde durulamalısınız. Küçük çocukların erişemeyeceği, serin yerlerde saklamalı, göz çevresindeki ince cilt tabakası ve yaralı cilt tabakası üzerinde kullanmamalısınız. 

 

İçeriği:

Aqua, Prunus Armeniaca Seed Powder, Cetyl Alcohol, Glyseryl Stearete Se, Glycerin, Paraffinumliquidum, Fragaria Vesca Fruit Extract, Ceteareth-25, Isopropyl Myristate, Dimetichone, Titanium Dioxide, Parfume, Methylpropanediol, Caprylyl Glycol, Didecyldimonium Chloride

Ürün etiketleri
Kendi görüşünü yaz
*
*
Kötü
Mükemmel
iyzico ile öde