10 Volume %3 Oksidan Krem 1000ml

Liviton Professional Oksidan saç boyası değildir, yalnız başına kullanılmamalıdır. Boya ile karıştırılarak saçın orijinal renk pigmentlerini boyama işlemine hazır hale getirir.
Bu Ürün: En geç 2 gün içinde kargoya teslim edilir.
89,90 TL
  • Oksidan, boyayı aktive eden bir bileşimdir.
  • Paket içindeki oksidan, boya ile karıştırılır ve bu karışım saça uygulanır.
  • Saç boyası değildir, yani yalnız başına kullanılmamalıdır.
  • Liviton Professional Oksidan Krem, cildi ve saçı koruyan bileşenlerle hazırlanmıştır, güvenle kullanabilirsiniz.

Saçlarınızı boya işlemine hazırlamanın ilk ve en önemli adımının oksidan kullanmaktır. Genellikle boya kutusu içinde tek kullanımlık paket halinde bulunurlar. Paket içindeki oksidan, boya ile karıştırılır ve boya renginin saçınıza nüfuz etmesini sağlar.

Liviton Professional oksidanın krem  formu, boya işlemini saçınız için oldukça güvenilir ve sağlıklı bir hale getirir. Biliyorsunuz ki, boyanın saçın rengine ne derece etki edeceğine ilişkin muhtelif tonlarda oksidana piyasada kolayca ulaşılmaktadır. Kullandığınız Liviton Professional oksidanın volume derecesi, saç renginizin tonuna etki eder. Örneğin 10 volume oksidanın saç rengine etki derecesi yüzde 3, yani düşük dereceli olacaktır. Bu rakamların daha da büyümesi, saç renginizin açılma derecesini de artırır.

 

Saçınızın Orijinal Renk Pigmentlerini Boyamaya Uygun Hale Getirir

Liviton Professional Oksidan saç boyası değildir, yalnız başına kullanılmamalıdır. Boya ile karıştırılarak saçın orijinal renk pigmentlerini boyama işlemine hazır hale getirir. Karışımda olan saç boyası, aynı zamanda kendi işlevini yerine getirmektedir. Bu bakımdan kesinlikle saç rengi ve durumuna uygun olan, doğru oksidan seçilmelidir. Liviton Kozmetik’in oksidanlarını yüzde yüz güvenle kullanabilirsiniz. Cildi tahriş etmeyen ve saça zarar vermeyen yapısıyla Liviton, kuaför müşterilerinin tercih sebebidir.

 

İçeriği:

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearly Alcohol, Centrimonium Chloride, Ceteareth - 25, Propylen Glycol, Etidronic Acid

Ürün etiketleri
Kendi görüşünü yaz
*
*
Kötü
Mükemmel
iyzico ile öde