Besleyici Şeffaf Kaş Laminasyonu, Kaş Waxı

Kaş laminasyonu ve fırçası, şeffaf yapısıyla asla tortu, beyazlık ve kalıntı bırakmaz. Kaşları sabitler, kaldırır ve kullanıcılarımızın yorumuyla: “Gün boyu kusursuz kaş görünümü sağlar.”.
Bu Ürün: En geç 2 gün içinde kargoya teslim edilir.
260,00 TL
  • Şeffaf yapısıyla asla tortu, beyazlık ve kalıntı bırakmaz.
  • Kaşları sabitler, kaldırır ve gün boyu kusursuz kaş görünümü sağlar.
  • Kaş farı, kaş kalemi gibi renklendirici ürünlerle kullanıma uygundur.
  • İçeriğindeki keratin, aminoasitler ve besleyici yağlar ile kaşları ve kaş köklerini besler ve güçlendirir, kaşlara bakım yapar.
  • Gün boyu kalıcı etkisiyle tazelemeye gerek yoktur.

Gün içinde gözlerinizi ovuştururken, kıyafet değiştirirken vs. kaşlarınızın karışması bütün duruşunuzu bozar. Zira herkes gözlerinize bakarak konuşurken siz de, göz ve göz çevresinin bakımlı olmasına dikkat etmelisiniz.

 

Gün Boyu Kalıcı Etkisiyle Tazelemeye Gerek Duymaz

Liviton’un en beğenilen ürünlerinin başında gelen Liviton Professional Besleyici Kaş Laminasyonu, kaşlarınıza kolayca istediğiniz şekli vermenizi sağlar. Kaş laminasyonu ve fırçası, şeffaf yapısıyla asla tortu, beyazlık ve kalıntı bırakmaz. Kaşları sabitler, kaldırır ve kullanıcılarımızın yorumuyla: “Gün boyu kusursuz kaş görünümü sağlar.”.

 

Kaş Köklerini Besler ve Güçlendirir, Kaşlara Bakım Yapar

Liviton Professional’ın Besleyici Kaş Laminasyonu, kaş farı ve kaş kalemi gibi yardımcı makyaj malzemeleriyle beraber kullanıma uygundur. Şeffaf yapısıyla renksiz bir bitiş sağlayarak kaşları dolgunlaştırdığını daha ilk hareketinde belli eder. İçeriğindeki keratin, aminoasitler ve besleyici yağlar, kaşlar ile birlikte kaş köklerini besler, güçlendirir. Liviton Professional’ın Besleyici Kaş Laminasyonu, doğal bileşenleri sayesinde ayrıca kaşlarınıza bakım yapar.

 

İçeriği:

Aqua, Ceteareth-25, PEG-40 Castor Oil, Glycerin, Parfum, Capryl, Glycol, Phenoxethanol, Theonine, Valine, Proline, Histidine, Isoleucine, Phenylalanine, Sodium PCA, PCA, Alanine, Aspartic Acid, Serine, Sodium Lactate Arginine, Glycine, Collagen, Hydroized Wheat Protein

 

Not: Her kullanımdan sonra fırçayı mutlaka yıkayarak temizleyiniz.

Mevcut yorumlar
Rakipsiz ürün!
5
Çok ürün denedim ve bu ürünü arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım sabah sürdüm ertesi sabah hala sürdüğüm gibiydi o kadar etkili bir ürün ki hem besleyici hem doğal ağırlık asla yapmıyor ve en önemlisi kalıcılığı %100 çok teşekkür ederim bundan sonra adresim belli. Beni hüsrana uğratmadığınız içinde ayrıca teşekkürler 🙏🏻🤗
Dilek KURT | 13.07.2023 23:40
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (0/0)
Çok profesyonel
5
ürünü kullanmadan yorum yapmak istemedim. Kaş vaxı olarak aldım fakat kaşlarımı besledi ve gürleştirdi. Kokusu ve kıvamı harika. Kalıntı bırakmıyor, yapış yapış değil. Öneriyorum.
Hasan GULUSTAN | 13.07.2023 23:33
Bu yorum yardımcı oldu mu? Evet Hayır (1/0)
Kendi görüşünü yaz
*
*
Kötü
Mükemmel
iyzico ile öde