Bakışlarınla İnsanların Hayatını Değiştirebilirsin

“Genel olarak insanlar elleriyle değil gözleriyle yargılarlar…”

Macchiavelli

 

İletişimi gözlerimizle yaparız. Dolayısıyla sağlıklı ve canlı duran göz ve göz çevresi seni, günlük iletişimde bir adım öne çıkarır.

 

Yorgun bir göz çevresi ve düşük kaşlar, hiçbir zaman senin sağlıklı bir iletişimde olmana izin vermez. Diğer yandan, bunların önüne makyajla geçmeye çalışsan bile gün içinde gözlerini ovuşturman veya elini kaşlarının üzerinde gezdirmen gibi sebeplerle, onların şekli bozulur.   Kaşların bakımı ve biçimlendirmesinde kullanılan Kaş Laminasyonu, vurguyu kaşlarına çekerek arzu edilen canlı bakışları sana kazandırır. Bitkisel içeriğiyle kaşları besler ve uzun süre şeklini kaybetmeden kalıcılığını gün boyu sürdürür. Ayrıca mükemmel bir makyaj tamamlayıcısıdır.

 

Besleyici Kaş Laminasyonu, kaşlarına kolayca istediğin şekli vermeni sağlar. Şeffaf yapısıyla asla tortu, beyazlık ve kalıntı bırakmaz. Kaşları sabitler, kaldırır ve gün boyu kusursuz kaş görünümü sağlar.

 

kaş laminasyonu, kaş waxı, kaş şekillendirici, kaş sabtleyici_liviton

 

Kaş Laminasyonunun faydaları neledir?

Besleyici Kaş Laminasyonu, kaş farı, kaş kalemi gibi renklendirici ürünlerle kullanıma uygundur. Şeffaf yapısıyla renksiz bir bitiş sağlayarak kaşları dolgunlaştırır. İçeriğindeki keratin, amino asitler ve besleyici yağlar, kaşlar ile birlikte kaş köklerini besler, güçlendirir. Kaşlara bakım yapar. Gün boyu kalıcı etkisiyle tazelemeye gerek duymaz.

 

Kullanım şekli nedir?

 

Her kullanımdan sonra fırçayı mutlaka yıkayarak temizlemelisin.

 

Şimdi bakışlarına vurgu katmak için, bunu etkili kılmak için, bu etkiyi dayanıklı yapmak ve gün boyu huzurla bunu deneyimlemek için gereken her şeyi hemen al!

Yorumunuzu bırakın
*
iyzico ile öde