Saç Maskesi, Cüretini Kamçılar!

“Sevgi ne demekti? Sevgi iyilikti, dostluktu. Sevgi emekti…”
Selvi Boylum Al Yazmalım

 

Saçlarını şehrin kirli havasından, güneşin zararlı ışıklarından korumak için en ideal alternatif, saç maskesidir. Doğal bileşen içerikli formülüyle yeni geliştirilen saç maskeleri, saç bakımına ve nemlenmesine de destek veriyor.

 

Saçlar, günlük rutine dayanması ve canlılığını, sağlığını koruması için ekstra bir koruyucuya ihtiyaç duyar. Canlı ve ışıltılı saçlar için saç maskesi kullanımı gereklidir. Sen ne kadar bakım yaparsan yap, en iyi şampuan ve nemlendiricileri kullansan da onu korumadıktan sonra saçların, zamanla ışığını kaybeder.  Senin saçların bu ışığı hak ediyor, ışığını ona geri ver! Özellikle, son yıllarda geliştirilen doğal bileşenli saç maskeleri saçını olumsuz dış etkenlerden korumanın dışında, onun bakım ve hatta nem ihtiyacını karşılamaya dönük olarak da işlev görürler. Temizliği ve bakımı yapılmış, işlem görmüş boyalı ya da naturel saçların kendini, sahip olduğu görünümü koruması için saç maskesi kullanmanın yararı büyüktür.

 

uv koruyuculu, nemlendiricili saç maskesi_liviton

 

Saç maskeleri, gün içerisinde şehrin kirli havasının olumsuz etkilerinden saçlarını korur. Saçlarının onarıcı bakım ihtiyacını karşılar. Bitkisel amino asit complex bileşen içeriğine sahip saç maskesi, kimyasal bulunmayan içeriğinden aldığı gücünü saçlarının doğal ve etkili bir biçimde korunmasını sağlamak için kullanır. Maskenin silikonsuz, parabensiz ve tuzsuz saç kurtaran formülasyonu, saçlarına hiç olmadığı kadar sağlıklı bir görünüm kazandırır.

 

Saç maskesinin farkı nedir?

Bitkisel bileşen içerikli Saç Maskesi saçını güneşin zararlı ışınlarından koruyan UV filtresi özelliğine sahiptir. Güneşin zararlı ışıklarının sadece tenine ve gözlerine değil, saçlarına da büyük zararı dokunmaktadır. Bu zararın önüne geçmek için en doğru çözüm, doğal olan saç maskelerini kullanmaktan geçmektedir. Doğal bileşenli Saç Maskesi içeriğindeki 24 adet organik saç besleyici bitkisel yağ ile saç maskesi işlevini en iyi şekilde gerçekleştirir.

 

Saçın uzama süresini hızlandırır mı?

Saç maskesi ayrıca kullanılsa da saç dökülmesini önler. Doğal bileşenli Saç Maskesinin onarıcı bakım özelliği saç derisinin tahrişini engeller, saç uzamasını 2 kat hızlandırır, saç uçlarındaki çatallaşmayı önler. Ürünün ayrıca kepek önleyici özelliği bulunmaktadır.

 

Saç maskesini üstün kılan nedir?

Saç maskesi saçlarında arzuladığın ipeksi yumuşaklığı sağlar. Saçlarının ihtiyacı olan nem dengesini sağlar, saçları yağlandırmaz ve ekstra bir ürün kullanmaya gerek bırakmadan saçlara volume kazandırır.

 

Düzenli kullanıldığında 1 ay içerisinde tüm mucize saç bakım etkilerini gerçekleştirir. Sağlıklı saçlara sahip olmak ve tuzsuz formüllü saç maskesiyle daha parlak saçlara kavuşmak için hemen tıkla!

Yorumunuzu bırakın
*
iyzico ile öde