Kuaförlerin Elindeki Sihirli Yardımcı, Silver Şampuan

“Ve aşk saç teli kadar inceydi. Üstünde yürüyebilmek için cambaz olmak değil, yürekli olmak gerekiyordu.”

Cemal Süreya

 

Mor şampuanlar (silver şampuan olarak da bilinir), saçların istenmeyen sarı veya bakır tonlarını nötralize etmek ve daha soğuk, platin veya gümüş renkler elde etmek için kullanılan özel ürünlerdir. Kuaförler bu kategorideki şampuanları, sarı veya altın yansımaları dengelemek ve saç rengini daha istenen tonlara yaklaştırmak için özel olarak kullanırlar.

 

Mor Şampuan saç rengin gibi saçlarını da korur mu?

Mor şampuanlar sadece sarı tonları nötralize etmekle kalmaz, aynı zamanda saçları besler ve korur. Genellikle zenginleştirilmiş içeriklerle formüle edilirler ve saç tellerini güçlendirir, nemlendirir ve parlaklık sağlarlar. Kuaförler bu şampuanlarla saçları temizlerken aynı zamanda saç derisini rahatlatır ve saç köklerini canlandırır. Böylece saçlar sağlıklı, güçlü ve parlak kalır.

 

silver şampuan_kuaförlerin saç rengi korumada en büyük yardımcısı silver şampuan

 

Mor şampuanların ana aktif bileşeni, saç rengindeki sarı tonları nötralize etmeye yardımcı olan mor pigmentlerdir. Bu pigmentler, sarı renkleri karşılayarak saçlarda daha soğuk, daha pastel ve daha doğal bir görünüm sağlar. Özellikle platin sarısı, gümüş veya gri tonlarda boya rengi elde etmek isteyen kuaförler için ideal bir seçimdir.

 

Mor şampuanlar, genellikle açık renkli veya boyalı saçlar için önerilir, özellikle sarı, altın veya bakır yansımaları dengelemek ve daha soğuk tonlar elde etmek isteyen kuaförler için sihirli bir seçimdir. Sadece bu şampuanları kullanarak, saç renginin daha istenilen tonlarda kalması sağlanabilir.

 

Mor Şampuan, her saç tipine uygun mudur?

Mor şampuan kategorimizdeki ürünlerin dışında diğer şampuanlarımızın çoğu, sülfat, paraben ve diğer zararlı kimyasallar içermeyen formüllere sahiptir. Böylece saçlarında güvenle kullanabilirsin. Üstelik mükemmel görünecek saçlarının bakımından hiçbir taviz vermeden…

 

Mor Şampuanla saçlarına istediğin renk tonunu vermek ve onları sağlıklı tutmak artık çok daha kolay.

 

Mor Şampuan adlı e-ticaret kategorimizdeki ürünleri keşfederek, saçlarını göz alıcı ve istediğin renklerde tutmanın keyfini çıkarabilirsin. Saç rengini canlı tutmanın yegane yolunu hemen gör!

Yorumunuzu bırakın
*
iyzico ile öde