Ev Tipi %12 Oksidan Krem 40 Volume 60ml 3 Adet

Liviton Kozmetik’in oksidanlarını yüzde yüz güvenle kullanabilirsiniz. Boya veya toz açıcı ile karıştırılarak saçın orijinal renk pigmentlerini boyama işlemine hazır hale getirir.
39,90 TL
  • Mini boyutuyla evde kullanıma uygundur.
  • Oksidan, boyayı aktive eden bir bileşimdir.
  • Oksidan, boya veya toz açıcı ile karıştırılır ve bu karışım saça uygulanır.
  • Saç boyası değildir, yani yalnız başına kullanılmamalıdır.
  • Liviton Professional Oksidan Krem, cildi ve saçı koruyan bileşenlerle hazırlanmıştır, güvenle kullanabilirsiniz.

Saçlarınızı boya işlemine hazırlamanın ilk ve en önemli adımının oksidan kullanmaktır. Oksidan, boya veya toz açıcı ile karıştırılır ve boya renginin saçınıza nüfuz etmesini sağlar.

 

Liviton Professional oksidanın krem  formu, boya işlemini saçınız için oldukça güvenilir ve sağlıklı bir hale getirir. Biliyorsunuz ki, boyanın saçın rengine ne derece etki edeceğine ilişkin muhtelif tonlarda oksidana piyasada kolayca ulaşılmaktadır. Kullandığınız Liviton Professional oksidanın volume derecesi, saç renginizin tonuna etki eder. Örneğin 40 volume oksidanın saç rengine etki derecesi yüzde 12, yani yüksek dereceli olacaktır. Bu rakamların daha da küçülmesi, saç renginizin açılma derecesini de azaltır.

 

Cildi Tahriş Etmez ve Saça Zarar Vermez

Liviton Professional Oksidan saç boyası değildir, yalnız başına kullanılmamalıdır. Boya veya toz açıcı ile karıştırılarak saçın orijinal renk pigmentlerini boyama işlemine hazır hale getirir. Karışımda olan saç boyası, aynı zamanda kendi işlevini yerine getirmektedir. Bu bakımdan kesinlikle saç rengi ve durumuna uygun olan, doğru oksidan seçilmelidir. Liviton Kozmetik’in oksidanlarını yüzde yüz güvenle kullanabilirsiniz. Cildi tahriş etmeyen ve saça zarar vermeyen yapısıyla Liviton, kuaför müşterilerinin tercih sebebidir.

 

İçeriği:

Demineralized Water, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol & Laurenh - 3 & Cereareth - 20, Hydrogenated Coconut Oil, Phosphoric Acid, Duduhid Atoin & Methyichioroisothiazolinone & Methylisothiazolinone

Ürün etiketleri
Kendi görüşünü yaz
*
*
Kötü
Mükemmel
iyzico ile öde