Blog archive

Saç Bakımını Tek Sette Tamamla!

 “Üşümüş bir kedi gibi sığınıyorum ellerine, ayaklarına, saçlarına...”

 

Öncelikle; saç bakım onarım için aynı ailenin ürettiği ürünlere sahip olmak çok değerlidir. Zira, bir tek imalat yerinin sunduğu ürünlerin felsefesi, bakım onarım işlevlerinin birbirini desteklemesini mümkün kılar. Ayrıca set olarak sunulan bakım ürünlerinin birbirlerinin tedavi edici etkisini, diğer markalarla birlikte kullanımından daha çok gösterdiği de üreticiler tarafından ifade edilmektedir. Çünkü aynı aileden çıkan ürünler, birbirleriyle uyumlu ürünler olarak üretilmektedir.

 

Daha canlı ve parlak saçlara sahip olman için hazırlanan saç bakım ve onarım setleriyle, saçının tüm temel bakım ihtiyacını karşılaman mümkündür. Bu setten başka kullanacağın ürünler, dökülme veya beyazlama gibi özel ihtiyaçlarına dönük ürünlerdir. Temelde sağlıklı saçlara sahip olmadan, daha başka bakım ürünü kullanmanın bir anlamı olmayacağı için, parlak ve ışıltılı saçların anahtarı bakım onarım setleridir diyebiliriz.

 

Saçlarının ışıltılı görünümü, seni sosyal hayatta bir adım öne çıkarır. Çünkü saç detayı, her zaman insanların ilgisini çeker. Bakımlı sağlıklı saçlar, doğal olarak özgüven sebebidir. Bırak saçların, birbirlerini destekleyen, organik bileşimler içeren bakım ürünleriyle sağlığa ve parlaklığa kavuşsun, buna fırsat tanı!

 

saç bakım koruma seti_keratin koruma_kaş laminasyonu_eyebrow

 

Bir de kaşlarının bakımına…

 

Kaş şekillendirme ürünleri, mükemmel bir makyaj tamamlayıcısıdır ve bakımlı saçlarla birlikte bir bütünlük sunar. Saçlarının ışıltısı ve canlılığı, şekil kazandırılmış kaşlarınla daha da ilgi çekici olur. Sana da sadece susmak ve bu ilginin keyfini çıkarmak kalır! Bitkisel katkılı kaş laminasyonu ve fırçası ile kaşların, sıradan ürünlerin vereceği katkının çok üzerinde gün boyu bozulmadan şeklini korur. Tüm bu üstünlükleriyle eyebrow, bakımlı saçlarına değer kazandıran bir üründür.

 

Alacağın saç bakım onarım setleri, saç sağlığı destek ürünlerini kapsamalıdır. Özellikle bitkisel ağırlıklı formülleriyle hazırlanan saç bakım ürünleri, birlikte kullanılmaları halinde mükemmel sonuç verir. Saçlarının parlaklığı, saç derin ve cildinin canlılığının yanında eyebrow ile kaşlarını öne çıkarmak, makyaj tamamlayıcı olarak tüm ihtiyaçlarını karşılar.

 

Set içeriğindeki ürünler nelerdir?

Set dahilinde şu ürünler bulunmaktadır:

 

Pure gold şampuan: Altın şampuan olarak bilinen Pure Gold Şampuan, içinde altın partikülleri bulunan ve saç dökmeyen, temizlik işlevinde çok başarılı bir saç bakım ürünüdür. Kullanıcılar tarafından en çok kokusu nedeniyle tercih edilen, Liviton Kozmetik'in de lider ürünüdür. Eğer bir saç bakım onarım seti hazırlanacaksa, öncelik kesinlikle altın şampuana verilmelidir. Mükemmel arındırma ve besleme sağlar. Saç dökülmelerini azaltırken saçlarının sağlıklı ve hızlı uzamasını garanti eder. Ürünün içeriğinde kesinlikle tuz yoktur. 


Pure gold maske: İçeriğinde keratin vardır. Onarır, besler, korur. 24 farklı yağ içeriği ile saç tellerindeki kırık ve çatlakları doldurur, ipeksi yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Saçların, 2 kata kadar daha hızlı uzar


Onarıcı mucize saç parfümü: Bitkisel amino asit complex formülasyonuyla, saçlarına bir saç parfümünün çok üzerinde katkı veren, başarılı bir üründür. Saçlarını hoş olmayan ortam kokularından arındırır, günün her anı saçlarının muhteşem kokmasını sağlarken içeriğindeki arginine ve amino asitlerle eşsiz bir bakım sağlar. Saçı nemlendirir ve saç boyasının da rengini korur.

 

Besleyici kaş laminasyonu: Kullanıcıların, uygulama sonrası kaşların gün boyu şeklini koruması sebebiyle sürekli olumlu referans verdiği başarılı bir makyaj tamamlayıcısıdır. Doğal bileşen katkılı kaş laminasyonu kaşlarınıza, bakımlı saçların ışıltısını öne çıkaran bir efekt kazandırır. Kaşlarınızı şekillendirip sabitlerken besler ve güçlendirir. Şeffaf ve kalıntı bırakmayan yapısıyla kaşlarınıza mükemmel bir görünüm kazandırır.

 

Saçına, saç derine ve kaşlarına ihtiyaçları olan bakımı yapmak için zaman kaybetme ve bu profesyonel bakım ürünlerine hemen sahip ol!

Leave your comment
*
iyzico ile öde