Blog archive

Makyajını Eyebrow’unun Arkasına Sakla

“Senin güzelliğin gözlerinde…”

 

Dolgun ve gün boyu sabit kaşlarınla makyajının daha belirgin hale gelmesini sağlayabilirsin. Çünkü bakımlı cildin ve günlük makyajın ile hiçbir şeysin… ama kaş sabitleyiciler sayesinde bunlarını etkisini zirveye taşırsın. Eyebrow, mükemmel bir makyaj tamamlayıcıdır. Üstelik doğal bileşen formüllü, doğal bileşenlerle etkisi artırılmış sabitleyiciler aynı zamanda kaşlarının bakımını da yapmaktadır.

 

Eyebrow ile bakışların daha belirgin, makyajın daha mükemmel hale gelir. Kaşlarına uygulayacağın eyebrow, kalıcılığı artırılmış yoğun complex formülünden oluşan yapısıyla doğal görünümünü destekler.

 

kaş laminasyonu, kaş vaxı, kaş sabitleyici_liviton

 

Kaşların üzerindeki etkisini ne kadar süre korur?

Bitkisel bileşenli eyebrow gün boyu bozulmadan şeklini korur. Bunu, kaşlarını sertleştirmeden, bitkisel bileşenleri ile yapar ve doğal görünümünden ödün vermezsin.

 

Gün içinde gözlerini ovuşturman ya da elbise kumaşlarının sürtünmesi vs. sebeplerle kaşlarının şekli sürekli bozulur. Sıradan bir laminasyon kullanıyorsan, yine bozulur. Ama son yıllarda, doğal aminoasit bileşenlerle hazırlanmış eyebrowlarda böyle bir durum yaşamazsın. Profesyonel makyajını gün boyu bozulmadan koruyabilirsin.

 

Bitkisel içeriği kaşlarına fayda verir mi?

Doğal amino asit complex bileşenli eyebrow, kaş bakımına destek veren bitkisel bileşimlerle hazırlanmıştır. Bu sayede kaşlarının daha dolgun ve çarpıcı bir görünüm kazanmasını sağlar. Hatta gün içinde türlü nedenden dolayı zarar gören kaşların bakım ve onarımına da destek verir. Uzun süreli etkisiyle gün boyu kaşlarını “doğal olarak” korur.

 

Sağlıklı mı?

Doğal amino asit bileşen complex formülüyle hazırlanmış olan eyebrow ürünlerinde, sağlığa zararlı kimyasalların kullanımından kaçınılmaktadır.

 

Gün boyu kalıcı etkisiyle öne çıkan özel eyebrowunla gözlerine vurucu bir etki kazandırmak ve artık daha mükemmel görünmek için hemen tıkla!

 

Kaşları anında hacimlendirme özelliği ile daha dolgun kaşlara sahip olursun. Dikkatleri gözünün üzerine çeker, mükemmel bir makyaj tamamlayıcısıdır. Bütün günü hafif bir makyaj ama mutlaka Eyebrow ile tamamlayabilir, makyajından ödün vermezsin.

Leave your comment
*
iyzico ile öde